در هزار راه کنکور
یک راه ابریشم کافیست
برای موفقیت در کنکور، در هر سطحی که هستی، همه نیاز هات رو داخل راه ابریشم آلاء پوشش دادیم.
بخشی از نتایج خانواده بزرگ آلاء در کنکور 1400
5000000
تعداد کاربران سالانه آلاء
3000
میانگین تعداد تست هر درس
365
پوشش تمام نیازهای سال کنکورت در یک منبع
100
میانگین ساعت درسنامه ویدیویی در هر درس
7
هفت مرحله آزمون آنلاین سه آ
4
دسترسی ویژه به چهار دوره جمع بندی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی

خرید محصولات راه ابریشم

راه ابریشم دروس عمومی
img1
img1 مهدی چیذری
img1 در حال تولید
img1
930,000
تومان
img1
img1 محمد رضایی بقا
img1 در حال تولید
img1
930,000
تومان
img1
img1 پدرام علیمرادی
img1 در حال تولید
img1
930,000
تومان
img1
img1 میثم حسین خانی
img1 در حال تولید
img1
930,000
تومان
راه ابریشم دروس تخصصی
img1
img1 محمد صادق ثابتی
img1 تاکنون 149 ساعت
img1
1,560,000
تومان
img1
img1 محمد صادق ثابتی
img1 در حال تولید
img1
2,040,000
تومان
img1
img1 پیمان طلوعی
img1 در حال تولید
img1
1,560,000
تومان
img1
img1 کازرانیان
img1 در حال تولید
img1
1,560,000
تومان
img1
img1 جلال موقاری
img1 در حال تولید
img1
2,040,000
تومان
img1
img1 حامد پویان نظر
img1 در حال تولید
img1
1,560,000
تومان
img1
img1 گروه آموزشی
img1 در حال تولید
img1
3,720,000
تومان
img1
img1 گروه آموزشی
img1 در حال تولید
img1
6,720,000
تومان
img1
img1 گروه آموزشی
img1 در حال تولید
img1
5,160,000
تومان

شما میتونید دروس راه ابریشم رو به صورت پک و یک جا خریداری کنید

برنامه مطالعاتی

شما میتونید برنامه مطالعاتی تابستانی راه ابریشم آلاء رو به صورت PDF دانلود کنید
نظرات کاربران
سوالات متداول
کلاس کنکور راه ابریشم یه محصول آموزشی بی نظیر برای توییست که قصد داری تو کنکور سراسری شرکت کنی و مهمترین هدف آلا از تولید این دوره آموزشی جامع برای کنکور اینه که بتونه تمام نیازهایی که کنکوری ها برای موفقیت در آزمون سراسری لازم دارن رو فراهم کنه.. اینجوری با خیال راحت کنکوریا میتونن رو این آزمون بزرگ و پر رقابت متمرکز بشن..راه ابریشم کنکور آلا کلی قسمت هیجان انگیز و کاربردی مثل درسنامه های ویدویی خفن، نکته و تست کنکوری گولاخ، مشاوره تحصیلی و انگیزشی توپ، جمع بندی کنکور و ارزیابی و آزمون های آزمایشی داره که همه این ها برای اینه که تو کنکور 1401 جزء رتبه برترها باشی و خستگی از دل و جون آلا بره بیرون و پر قدرت تر برای عدالت آموزشی تلاش کنه.
دست رو هر دوره آموزشی کنکوری بذاریم میبینیم که به یک درسنامه مختصر و تعدادی نکته و تست و کلی حرف تبلغیاتی جذاب اکتفا کردن اما دغدغه ما تو آلاء این بود که فرآیند یادگیری آلائی ها برای کنکور کاملتر و همه جانبه تر باشه برای مثال میانگین ساعت درسنامه برای هر درس 100 ساعت که در مجموع بیش از 400 ساعت فیلم تهیه شده و میانگین تعداد تست برای هر درس 3 هزارتا که مجموعا بالای 10 هزارتا تست حل شده و جالبتر اینکه علاوه بر این ها موارد دیگه ای مثل مشاوره تحصیلی، جمع بندی کنکور، ارزیابی، برنامه ریزی تحصیلی و ... هم تو پک کنکوری راه ابریشم هست. البته ممکنه که فکر کنی که هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من تُرشه، برای همین پیشنهادما اینه خودت بری بررسی و مقایسه کنی کدوم ماسته شیرینیه، کدوم مَلَسه و کدوم یکی ترش بعد با خیال راحت شاه راه کنکوری راه ابریشم آلا رو انتخاب کن :)
میانگین ساعت درسنامه برای هر درس: 100 ساعت که در مجموع بیش از 400 ساعت فیلم
میانگین تعداد تست برا هر درس: 3 هزارتا که مجموعا بالای 10 هزارتا تست
و جالبتر اینکه علاوه بر اینا موردای دیگه مث مشاوره، جمع بندی، ارزیابی، برنامه و ... هم داخلش هست.
البته ممکنه که فک بکنی که هیشکی نمیگه ماست من تُرشه، واسه همین پیشنهادمون اینه که خودت بری مقایسه بکنی ببینی کدوم ماسته شیرینیه، کدوم مَلَسه و کدوم یکی ترش!
نه بابا، کی گفته فقط واسه دوازدهمیاست!
کلاس کنکور راه ابریشم، محتوا و مسیر مطالعاتی رو برای یه کنکوری، چه دوازدهمی، چه فارغ التحصیل، خونه دار، بچه دار و کلا هر کی در کل کره زمین و کهکشان های دیگه که بخواد کنکور سراسری بده فراهم کرده و شامل محتوای کامل که در قالب برنامه مطابق با آزمون های سه‌آ، قلمچی یا گزینه دو (هر آزمون معتبری که خودت دوست داشتی و شرکت کرده بودی) یواش یواش پیش بری...
اگر جز دانش آموزایی هستی که از صبح تا شب سر گرم درس و کتابی و دوست داری از الان برای کنکور درس بخونی هیچی به اندازه دوره صفر تا صد کنکور راه ابریشم آلا به دردت نمیخوره اما آلا که فقط دنبال فروش دوره های کنکور نیست به خاطر همین بهت میگیم که بابا چه کاریه! مثل یه بچه خوب برو از دوره های رایگانی که تو سایت آلاء گذاشتیم فعلا استفاده کن و راه ابریشم رو بذار برای وقتی که میخوای وارد دوازدهم بشی..واللا!
یکی از خوبی های کلاس کنکور راه ابریشم همینه که اهمیتی نداره در چه سطح علمی هستی و یا چه ترازی داری! تو چه مدرسه‌ای بودی! چه محدودیت هایی داشتی!
چون ابزارها و امکاناتی که آلا در دوره مجازی کنکور راه ابریشم در اختیارت قرار داده کمک میکنه تو هر شرایطی که بودین و هستین باز هم پیشرفت کنید و برای بچه هایی که پایه ضعیف تری دارن در ابتدای راه ابریشم قسمتی با عنوان پیله گذاشته شده که باعث میشه اول اشکالات پایه ای حل بشن و هم اینکه مروری بشه مباحث پیش نیاز و قبلی.
مهمترین چیزی که به غیر از کلاس کنکور راه ابریشم آلا لازم داری یه همت بلند به همراه تلاش مضاعف که بتونی نَم‌نَم با برنامه های راه ابریشم جامع و کامل ما پیش بری.
وقتی داریم درباره‌ی مسیری حرف میزنیم یا بهتره بگیم، یه برنامه هدفگذاری شده داریم؛ کاملا واضحه که ابزار لازم رو در کنارش داریم! وَگَر نه مسیری که پر از چاله چوله باشه، ما رو تو این رقابت از هدفمون دور میکنه!
هر فرسنگ راه ابریشم یک بخش یادگیری و ادراک داره به همراه حل مثال های مفهومی لابه لای تدریس مباحث تا همراه استاد با آمادگی ذهنی کامل بری سراغ تسلط روی تست ها، تو سوال قبلی هم بهت گفتم! تو این مسیر لازم نیست هیچی با خودت برداری! همه چی آمادست. آلاء فکر همه جاشو کرده و شما فقط با تمرکز کافی، تعهد به تلاش و از همه مهم‌تر، با خیالی راحت وارد مسیر میشی!
واسه همینه که میگن راه ابریشم آلا بهترین منبع برای کنکور هست
خوشبختانه راه ابریشم مسیریه که شما تو هر نقطه جغرافیایی این کره خاکی حضور داشته باشی؛ میتونی از همونجا سفرتو شروع کنی!
محتویات این برنامه‌ی هدفگذاری شده برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر، تو سایت آلاء، به صورت مجازی وجود داره و شما میتونین دانلود کنین...
یعنی دسترسی به صفر تا صد کنکور راه ابریشم فقط با چند کلیک ساده اتفاق میفته و لازم نیست برای استفاده، در مکانی خاص انرژی صرف بشه...
یه مزیت دیگه راه ابریشم آلا هم اینه که اگه تو مبحثی تمرکز کافی نداشتین و نرسیدین بخونین، دوباره میتونین محتوای اون مبحث رو ببینین تا یادگیری ‌تون فرایند کامل شدنش رو طی کنه...
فرسنگ های راه ابریشم سه هفته‌ایه و طبق انتخاب خودتون که تو چه آزمونی شرکت کردید، میتونید با آزمون های سه‌آ، قلمچی و گزینه دو مباحث راه ابریشم رو ببینید. یعنی به صورت شخصی سازی شده هر دانش آموزی که من میخواد با هر آزمونی پیش بره، ما طبق همون آزمون ویدیوها و مطالب رو میچینیم.
امروزه، بلعکس این سوال صحیحه آموزش آنلاین ویژگی ها و قابلیت هایی رو داره که تو شیوه حضوری نشدنیه و یا خیلی گرون و سخته. آموزش آنلاین به خودی خود هیجان‌انگیزه، خصوصا اگه با آلاء باشه! این رو آلایی ها نازنین به خوبی درک میکنن.
این نکته حائز اهمیته...راه ابریشم، مسیریه که آلاء طراحی کرده تا شما رو از مبدا (وضعیت فعلی) به مقصد (هدف شما) برسونه! و قبلا هم گفتیم که همچین مسیری حتما بایست یه نقشه داشته باشه تا نهایتا راحت و بی دردسر و بدون هدر دادن زمان به مقصد برسی...پس چیزی که تو این راه کیلی کیلی(ما خیلی خارجی هستیم) مهمه و آلاء هم روی اون تاکید داره؛ اینه که مطابق این نقشه که مدت ها برای طراحیش تحقیق و آزمایش شده، گام به گام مسیر رو طی کنی .تو بازه های سه هفته‌ای راه ابریشم (فرسنگ) با مراحل ادراک، تثبیت، تسلط، ارزیابی و جمع‌بندی کنار همیم تا دغدغه اصلی هممون تو بازه های زمانی مختلف سال، مشترک باشه و خیلی زود خودمون رو به اون سطحی که باید باشیم برسونیم .
غمت نباشه... چون، هر زمان که ثبت نام کنی تا هر زمان که دلت خواست میشه از محتوا و برنامه کلاس کنکور راه ابریشم استفاده کنی. راه ابریشم آلا یه منبع آموزشی همیشه در دسترسه .این دوره برای استفاده خودت طراحی شده و جون هر کی دوس داری فقط خودت استفاده کن، چون خیلی برای راخ ابریشم زحمت کشیده شده و از نظر اخلاقی و شرعی هم کار درستی نیست... دمت گرم!
منافع مادی دوره های غیررایگان آلاء، صرف نگه‌داری هزاران ساعت محتوای رایگان سایت آلا، توسعه هرچه بیشتر امکانات رایگان و هزینه های خیلی زیاد مجموعه آلاء میشه؛ واسه همین اشتراکی خرید کردن، دریافت رایگان محتوای غیررایگان آلاء از بقیه کانال ها و هر نوع استفاده غیرقانونی از این محصول ها شرعا، قانونا و اخلاقا صحیح نیست و مجموعه آلاء به هیچ عنوان رضایت نخواهد داشت .