در هزار راه کنکور، یک شاهراه کافیست

برنامه مطالعاتی از تابستان تا کنکور

میانگین 100 ساعت درسنامه در هر درس

میانگین 3000 تست کاربردی در هر درس

دوره های مشاوره‌ای ویدیویی تا روز کنکور

شرایط ویژه دسترسی به 5 دوره جمع‌بندی آلاء

7 مرحله ارزیابی و آزمون آنلاین سه‌آ

برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی
برنامه ریزی

خرید محصولات راه ابریشم

راه ابریشم دروس عمومی
img1
img1 مهدی چیذری
img1 در حال تولید
img1
775,000
503,750
تومان
%35
img1
img1 محمد رضایی بقا
img1 در حال تولید
img1
775,000
503,750
تومان
%35
img1
img1 پدرام علیمرادی
img1 در حال تولید
img1
775,000
503,750
تومان
%35
img1
img1 میثم حسین خانی
img1 در حال تولید
img1
775,000
503,750
تومان
%35
راه ابریشم دروس تخصصی
img1
img1 محمد صادق ثابتی
img1 تاکنون 149 ساعت
img1
1,300,000
910,000
تومان
%30
img1
img1 محمد صادق ثابتی
img1 در حال تولید
img1
1,700,000
1,190,000
تومان
%30
img1
img1 پیمان طلوعی
img1 در حال تولید
img1
1,300,000
910,000
تومان
%30
img1
img1 کازرانیان
img1 در حال تولید
img1
1,300,000
910,000
تومان
%30
img1
img1 جلال موقاری
img1 در حال تولید
img1
1,700,000
1,190,000
تومان
%30
img1
img1 حامد پویان نظر
img1 در حال تولید
img1
1,300,000
910,000
تومان
%30
img1
img1 گروه آموزشی
img1 در حال تولید
img1
3,100,000
1,860,000
تومان
%40
img1
img1 گروه آموزشی
img1 در حال تولید
img1
5,600,000
3,640,001
تومان
%35
img1
img1 گروه آموزشی
img1 در حال تولید
img1
4,300,000
2,795,000
تومان
%35

شما میتونید دروس راه ابریشم رو به صورت پک و یک جا خریداری کنید

برنامه مطالعاتی

شما میتونید برنامه مطالعاتی تابستانی راه ابریشم آلاء رو به صورت PDF دانلود کنید
نظرات کاربران
سوالات متداول
راه ابریشم یه محتوای آموزشی برای تویی که قصد داری تو کنکور سراسری شرکت کنی طراحی شده و مهمترین هدفی که از تولید این محصول دنبال میشه، اینه که بتونه تموم نیازهایی که یه کنکوری برای موفقیت تو کنکور لازم داره رو فراهم بکنه.. تا طرف با خیال راحت بیشینه و رو کنکورش متمرکز بشه..کلی چیز میز مثل درسنامه خفن، نکته و تست گولاخ، مشاوره توپ، جمع بندی و ارزیابی و آزمون رو توش چپوندیم تا بری برا رتبه برتر شدن!
دست رو هر دوره آموزشی بذاریم میبینیم که به یک درسنامه مختصر و تعدادی نکته و تست اکتفا کردن اما دغدغه ما این بود که فرایند یادگیری آلائی ها کاملتر و همه جانبه تر باشه برای مثال:
میانگین ساعت درسنامه برای هر درس: 100 ساعت که در مجموع بیش از 400 ساعت فیلم
میانگین تعداد تست برا هر درس: 3 هزارتا که مجموعا بالای 10 هزارتا تست
و جالبتر اینکه علاوه بر اینا موردای دیگه مث مشاوره، جمع بندی، ارزیابی، برنامه و ... هم داخلش هست.
البته ممکنه که فک بکنی که هیشکی نمیگه ماست من تُرشه، واسه همین پیشنهادمون اینه که خودت بری مقایسه بکنی ببینی کدوم ماسته شیرینیه، کدوم مَلَسه و کدوم یکی ترش!
نه بابا، چی چی فقط واسه دوازدهمیاست! راه ابریشم، محتوا و مسیر مطالعاتی رو برای یه کنکوری، چه دوازدهمی، چه فارغ التحصیل، خونه دار، بچه دار و کلا هر کی در کل کره زمین و کهکشان های دیگه که بخواد کنکور سراسری بده فراهم میکنه و شامل محتوای کاملیه که در قالب برنامه مطابق با آزمونای سه‌آ، قلمچی یا گزینه دو (هر کدوم که خودت دوس داشتی) یواش یواش پیش بری...
اگه بیکاری، پول اضافه داری و کلا از این دانش آموزایی هستی که صبح تا شب پای درس و کتابن میتونه مناسب باشه، ینی از الان بشینی و مباحثی که برای دهم و یازدهم هس رو از توش بکشی بیرونو بخونی و یا مباحث دوازدهم رو پیشخوانی کنی.. اما پیشنهادمون اینه که بابا چه کاریه! مث یه بچه خوب برو از دوره های رایگانی که تو آلاء گذاشتیم استفاده کن و راه ابریشم رو بذا واسه وقتی که میخوای وارد دوازدهم بشی..واللا!
اصلا اهمیتی نداره که تو چه سطحی هستی و یا چه ترازی داری! سال های گذشته درس خوندی یا هوا کردی!تو چه مدرسه‌ای بودی! چه محدودیت هایی داشتی!
چون ابزار ها و امکاناتی که راه ابریشم در اختیارت قرار میده؛ هر آنچه که بهش نیاز داشته باشه رو داخلش داره و برای بچه هایی که پایه ضعیفی دارن در ابتدای راه ابریشم یه قسمتی با عنوان پیله گذاشته شده که باعث میشه یه دوره روی مباحث قبلی هم داشته باشی.
مهمترین چیزی که به غیر از راه ابریشم لازم داری اینه که یه همت بلند به همراه تلاش مضاعف داشته باشی که بتونی نَم‌نَم با برنامه های راه ابریشم پیش بری
وقتی داریم درباره‌ی یه مسیر حرف میزنیم یا بهتره بگیم، یه برنامه هدفگذاری شده داریم؛ کاملا واضحه که ابزار لازم رو در کنارش داریم! وَگَر نه مسیری که پر از چاله چوله باشه، ما رو تو این رقابت از هدفمون دور میکنه!
هر فرسنگ راه ابریشم یه بخش یادگیری و ادراک داره به همراه حل مثال های مفهومی لابه لای تدریس مباحث تا همراه استاد با آمادگی ذهنی کامل بری سراغ تسلط روی تست ها
تو سوال قبلی هم بهت گفتم! تو این مسیر لازم نی هیچی با خودت برداری! همه چی آمادست .آلاء فکر همه جاشو کرده و شما فقط با تمرکز کافی، تعهد به تلاش و از همه مهم‌تر، با خیالی راحت وارد مسیر میشی!
خوشبختانه راه ابریشم مسیریه که شما تو هر نقطه جغرافیایی این کره خاکی حضور داشته باشی؛ میتونی از همونجا سفرتو شروع کنی!
محتویات این برنامه‌ی هدفگذاری شده برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر، تو سایت آلاء، به صورت مجازی وجود داره و شما میتونین اونو دانلود کنین...
یعنی دسترسی به این برنامه فقط با چند تا کلیک ساده اتفاق میفته و لازم نی برای استفاده، در مکانی خاص انرژی صرف بشه...
یه مزیت دیگه هم اینه که اگه تو مبحثی تمرکز کافی نداشتین و نرسیدین بخونین، دوباره میتونین محتوای اون مبحث رو ببینین تا یادگیری‌تون فرایند کامل شدنش رو طی کنه ...
فرسنگای راه ابریشم سه هفته‌ایه و طبق انتخاب خودتون که تو کدوم آزمون شرکت کردید، میتونید با آزمون های سه‌آ،قلمچی و گزینه دو مباحث راه ابریشم رو ببینید.
ینی به صورت شخصی سازی شده هر دانش آموزی میگه که من میخوام با فلان آزمون پیش برم، ما براشون طبق همون آزمون ویدیوها و مطالب رو میچینیم.
امروزه، بلعکس این سوال صحیحه
آموزش آنلاین ویژگی ها و قابلیت هایی رو داره که تو شیوه حضوری نشدنیه و یا خیلی گرون و سخته. آموزش آنلاین به خودی خود هیجان‌انگیزه، خصوصا اگه با آلاء باشه!
این رو آلایی ها نازنین به خوبی درک میکنن.
این نکته حائز اهمیته...
راه ابریشم، مسیریه که آلاء طراحی کرده تا شما رو از مبدا (وضعیت فعلی) به مقصد (هدف شما) برسونه! و قبلا هم گفتیم که همچین مسیری حتما بایست یه نقشه داشته باشه تا نهایتا راحت و بی دردسر و بدون هدر دادن زمان به مقصد برسونه...
پس چیزی که تو این راه کیلی کیلی مهمه و آلاء هم روی اون تاکید داره؛ اینه که مطابق این نقشه که مدت ها برای طراحیش تحقیق و آزمایش شده، گام به گام مسیر رو طی کنی .
تو بازه های سه هفته‌ای راه ابریشم (فرسنگ) با مراحل ادراک، تثبیت، تسلط، ارزیابی و جمع‌بندی کنار همیم تا دغدغه اصلی هممون تو بازه های زمانی مختلف سال، مشترک باشه و خیلی زود خودمون رو به اون سطحی که باید باشیم برسونیم .
غمت نباشه.. چون، هر زمان که ثبت نام کنی تا هرزمان که تمایل داشتی میتونی از محتوا و برنامه این دوره استفاده کنی. یه منبع آموزشیه همیشه در دسترسه.
این دوره برای استفاده خودت طراحی شده و جون هر کی دوس داری فقط خودت استفاده کن، چون خیلی به پاش زحمت کشیده شده و از نظر اخلاقی و شرعی هم کار درستی نیست.. دمت گرم!
منافع مادی دوره های غیررایگان آلاء، صرف نگه‌داری هزاران ساعت محتوای رایگان آلاء، توسعه هرچه بیشتر امکانات رایگان و هزینه های خیلی زیاد مجموعه آلاء میشه؛ واسه همین اشتراکی خرید کردن، دریافت رایگان محتوای غیررایگان آلاء از بقیه کانال ها و هر نوع استفاده غیرقانونی از این محصول ها شرعا، قانونا و اخلاقا صحیح نیست و مجموعه آلاء به هیچ عنوان رضایت نخواهد داشت .