بـرای سـال کنکـورت، فقط
یک منبع آموزشـی کافیه!
راه ابریشم آلاء، منطبق بر کنکور 1402، جامع ترین منبع کنکوریه ایرانه که متناسب با سطح تو شخصی سازی میشه
ویژه برنامه زمستانه از 15 بهمن جدید
حرفه‌ای ها خلقش کردن
تیمی از بهترین مدرسین کنکور ایران و خانواده آلاء
رتبه برتر ها انتخابش کردن
انتخاب رتبه های زیر 1000 آلاء در کنکور های قبل
وآلایی ها عاشقش شدن
هزاران داوطلب کنکور این مسیر رو تجربه کردند
بخشی از رتبه برتر های آلاء در کنکور سال قبل
تمام نیازهای سال کنکورت در جامع‌ترین بسته کنکور ایران
یعنی راه ابریشم آلاء جمع شده
تنوع کلاس‌های آموزشی
کلاس پیش‌نیاز کنکور
از کدوم درس متنفری یا هرچی میخونیش نمیفهمیش؟! پس این کلاس برات آبِ رو آتیشه ...
اطلاعات بیشتر بستن
می‌دونیم که ممکنه نکات و مباحثی رو از سال های قبل بلد نباشی که اصلا از اینکه بگی بلد نیستم سر کلاس خجالت بکشی. یا حتی پیش نیاز هایی برای شروع نیاز داری که اطلاع نداری. اما راه ابریشم آلاء، کلاسی رو خاص موضوعات بسیار پایه و مقدماتی با عنوان پیش نیاز کنکور یا پیله طراحی کرده تا همه این موارد رو برات حل کنه. اینجوری مثل بنز با هر درس و مبحثی ارتباط میگیری.
کلاس آموزش جامع کنکور
اینجا صفرتاصد تمام مباحث دهم، یازدهم و دوازدهم رو کنکوری بهت آموزش میدیم.
اطلاعات بیشتر بستن
توی کلاس جامع کنکور راه ابریشم آلاء، از سطح ساده تا پیشرفته، تمام مباحث و نکات درس رو کامل یاد میگیری. لذت یادگیری رو اینجا با بهترین اساتید کنکور ایران لمس میکنی. ریز به ریز تمام صفحات کتب درسی بصورت کنکوری تحلیل و بررسی می‌کنیم. اینجا میفهمی یه کلاس درس چقدر میتونه جذاب باشه و چقدر خوب همه نکات رو یاد می‌گیری.
کلاس تست جامع کنکور
تو این کلاس فقط تست کار میکنیم و هزاران تست در هر درس برات تحلیل میشه.
اطلاعات بیشتر بستن
کاملا واضحه که برنده کنکور کسیه که تست فراوان بزنه و البته اصولی تست بزنه؛ در نتیجه در هر درس راه ابریشم هزاران تست داخل جزوه برات قرار دادیم که مطابق با کلاس های جامع، حل و بررسی میشه. حل تمام تست ها ویدیویی هست و زیر و بم همه نکاتش رو مدرس برات توضیح میده و عملا این خودش یه کلاس درس جامع و کامل میتونه باشه.
کلاس رفع اشکال
هرجای درس رو که متوجه نشدی یا سوالی داشتی؛ آلاء برات رفع اشکال میکنه.
اطلاعات بیشتر بستن
وقتی تو کلاس مجازی شرکت میکنی؛ همیشه دغدغه پرسیدن سوال از مدرس رو داری. توی راه ابریشم پرو آلاء، هرجا هرسوال درسی برات پیش اومد از آلاء بپرس تا برات حلش کنه. از مهر ماه 1402، کلاس های رفع اشکال رو در آلاخونه برگزار میکنیم و چقدر داوطلبای سال پیش از تجربه این رفع اشکال ها رضایت داشتن.
کلاس های جبرانی و مرور
جالبه به اینم فکر کردیم اگر حتی چند هفته از برنامه جا بمونی، چجوری خودت برسونی.
اطلاعات بیشتر بستن
راه ابریشم آلاء، کلاس هایی رو به جهت مرور و جبران درنظر گرفته با عنوان چاپار. اینجا بصورت فشرده، مهم ترین نکات رو فرا میگیری و سریع وارد مرحله تست زنی میشی و اصلا نگران جا موندن از برنامه نباش.
کلاس تحلیل آزمون آزمایشی
حتی آزمون آزمایشیت رو هم برات کامل تحلیل میکنیم.
اطلاعات بیشتر بستن
در راه ابریشم پرو آلاء، مهم ترین آزمون های 7 موسسه معتبر و پرمخاطب برگزار کننده آزمون آزمایشی در مقطع کنکور برات تحلیل میشه. گلچینی از مهم ترین آزمون های موسسات آلاء (سه‌آ)، قلمچی، گزینه دو، گاج، سنجش، مرآت و نشانه که یکیشو رو خودت انتخاب میکنی و تحلیل آزمون سه‌آ رو هم، همه راه ابریشم پرویی ها دارند.
کلاس امتحانات تشریحی
حتی کلاس خاص امتحان های تشریحی و نهایی برات داریم.
اطلاعات بیشتر بستن
رفته رفته تاثیر امتحانات نهایی در قدرت شما برای انتخاب بهترین رشته و دانشگاه افزایش پیدا میکنه و این یعنی نیازی مهم که باید در جامع ترین منبع آموزشی حتما بهش پرداخته بشه. کلاس هایی با رویکرد حل امتحانات تشریحی و امتحان نهایی هم در راه ابریشم پرو براتون تدارک دیدیم.
تنوع آزمون‌های آنلاین
آزمون آزمایشی آنلاین تا روز کنکور
نیازی به هیچ آزمون آزمایشی دیگری نداری؛ وقتی 10 مرحله سه‌آ داری.
اطلاعات بیشتر بستن
هدیه راه ابریشم به مسافرانش، 10 مرحله آزمون آزمایشی سه‌آ هست که کل کنکور رو با یک برنامه استاندارد و از اون مهم تر، تیم تالیف قوی تست هاش که بسیار نزدیک به سطح کنکور هست رو هدیه میده. حتی لازم نداری برای آزمون آزمایشی سال کنکورت، ریالی هزینه کنی. حتی میتونی به عنوان آزمون مکمل یا پیش آزمون از آزمون سه‌آ قبل از برگزاری آزمون آزمایشی موسسه‌ای ثبت نام کردی استفاده کنی.
آزمون سنجش هفتگی
داوطلبان زیر 1000 کنکور، مستمر خودشون ارزیابی میکنن.
اطلاعات بیشتر بستن
در راه ابریشم پرو آلاء، ما مشابه یک رتبه برتر با شما رفتار می‌کنیم و انتظار داریم بهترین خودتون باشید. هر هفته ما شما رو با کوییز هایی هدفمند می‌سنجیم تا مطمئن بشیم بهترین مسیر برای بهترین نتایج رو دارید پیش می‌برید. البته یکی از راه های سطح بندی شما جهت شخصی سازی از کوییز ها میگذره.
آزمون های سرعت سنج
سرعت، حرف اول تو کنکور میزنه و اینجا سرعتت می‌بریم بالا.
اطلاعات بیشتر بستن
شما به هر میزان هم که یک درس رو عالی متوجه شده باشید، سر جلسه کنکور براساس زمان، شما رو می‌سنجن. در قالب آزمون هایی که بهشون میگیم "کنکورچه" ما سرعت تست زنی شما رو به استاندارد کنکور نزدیک می‌کنیم. با بالا رفتن سرعت، میزان دقت هم کاهش پیدا می‌کنه و در کنکورچه ها سرعت عمل بالا به موازات دقت بالا و هوش محاسبتی قدرتمند رو پرورش خواهید داد.
رویکرد های مشاوره راه ابریشم آلاء
مشاوره و منتورینگ تا روز کنکور
حس فوق‌العاده‌ایه وقتی یه تیم مشاور و منتورینگ تو سال کنکور همراهتن
اطلاعات بیشتر بستن
سالی پر از استرس، سوال و آزمون و خطا باعث میشه از قدم گذاشتن در این مسیر هراس و در موفقیت در این آزمون تردید داشته باشی؛ اما در راه ابریشم یک تیم مشاوره متخصص و کاربلد که رتبه برتر های بسیاری رو داشتن در کنارتن تا با محتوای مشاوره‌ای تخصصی، اجازه ندن مسیر خطا بری و سریع ترین مسیر رو بهت نشون میدن.
برنامه مطالعاتی تا روز کنکور
پیشروی با برنامه مطالعاتی از تابستان تا کنکور.
اطلاعات بیشتر بستن
برای رسیدن به هدفت در کنکور، بدون برنامه پیشروی کردن مثل با چراغ خاموش در جاده حرکت کردنه؛ درنتیجه باید مشخص باشه هر روز، هر هفته، هر ماه قراره کجا باشی و باید چه کاری انجام بدی. راه ابریشم نقاط مختلفی برای اضافه شدن به برنامه جامع خودش داره که حتی از تابستان هم میتونی با ما همراه باشی. برنامه های اصلی هم از مهر ماه آغاز میشه و یک تیم حرفه‌ای برنامه های مطالعاتی راه ابریشم رو براتون تهیه میکنه. زمان های یادگیری، تست زنی، استراحت، جبرانی و تمام آن رفتاری که در طول سال کنکوری باید رعایت کنید داخل برنامه طبق زمان های استاندارد براتون قرار داده شده. به هیچی فکر نکن، فقط طبق برنامه برو جلو و قدم به قدم نزدیک شو به هدفت.
قابلیت شخصی سازی با سطح شما
این دوره مناسب سطحت تغییر میکنه.
اطلاعات بیشتر بستن
هیچکس دوست نداره منبع مطالعاتی داشته باشه که نسبت به سطحش یا زیادی سنگین باشه یا بیش از اندازه ضعیف. و البته در طول مسیر مطالعاتی ممکنه سطح شما هم تغییر کنه. چه در ابتدای ورود به راه ابریشم چه در ادامه سال کنکورت، این دوره براساس سنجش شما، قابلیت اینو داره که محتوایی مطابق سطحت بهت ارائه بده. بنابر این پس از گذراندن بخش مشخصی از دوره، سطح بندی اتفاق میفته و قابلیت شخصی سازی برای شما فعال میشه.
ویژگی ها
راه ابریشم
راه ابریشم پرو
ثبت نام
دوره موردنظر را انتخاب کنید
راه ابریشم
راه ابریشم پرو
%25
2,000,000
1,500,000
تومان
%25
2,500,000
1,875,000
تومان
%25
2,500,000
1,875,000
تومان
%25
2,000,000
1,500,000
تومان
%50
1,950,000
975,000
تومان
%50
2,600,000
1,300,000
تومان
%50
2,600,000
1,300,000
تومان
%50
1,950,000
975,000
تومان
سوالات متداول
در راه ابریشم، 7 نوع کلاس کنکور آنلاین برگزار می‌شود و چه کلاس کنکوری رو میشناسید با این ظرفیت ارائه خدمات؟!
کلاس پیش نیاز کنکور، کلاس آموزش جامع کنکور، کلاس جامع تست کنکور، کلاس رفع اشکال،‌کلاس جبران و مرور، کلاس تحلیل و بررسی هفت آزمون آزمایشی مطرح کشور از جمله آزمون‌سه‌آ آلاء و کلاس رویکرد تشریحی ویژه امتحانات تشریحی.
علاوه بر این، یکسال آزمون آزمایشی استاندارد و آنلاین، آزمون های سنجش هدفمند و آزمون های سرعت سنج و همینطور سه رویکرد مشاوره و منتورینگ هم در این بسته قراره داره و دیگه کامل تر از این بسته کنکوری چی میتونی پیدا کنی با این هزینه بسیار مقرون به صرفه؟!
دوره های رایگان آلاء با عنوان صفر تا صد، فراتر از هر منبع آموزشی غیر رایگان حال حاضر بازار آموزش ایران، محتوای آموزشی دارد و رویکرد این دوره ها، بی نیاز کردن هر مخاطب در هر سطحی از سایر منابعی هست که صرفا درسنامه و به میزانی تست را عرضه کردن و هزینه های سنگینی را بر خانواده دانش آموز وارد میکنن. در صفر تا صد های آلاء به دلیل رویکرد یادگیری بلندمدت از سیر تا پیاز همه مطالب صحبت شده اما رویکرد کنکور ندارد تا لطمه‌ای به یادگیری دانش آموز در مقاطع پایه نزند. در راه ابریشم، همه آنچه برای یک سال کنکور نیاز دارید را با رویکرد کاملا کنکوری ارائه دادیم و به قدری کامل و جامع است که جایی برای مقایسه نمیگذارد.
طبیعتا محتوا و ساختار این دوره، خاص یک سال کنکوری طراحی شده تا داوطلب کنکور به حرفه‌ای ترین روش ممکن به سمت هدفش با تمام سرعت حرکت کند. اما در مقاطع پایین تر، مثل یازدهم، اگر تمایل دارند همانند یک کنکوری حرفه‌ای از همان سال کار خودشون رو جلو بیارن ما راه ابریشم رو که جامع ترین منبع کنکوری حال حاضر ایران است پیشنهاد می‌دهیم.
وقتی حرف از جامع ترین میزنیم و این ادعا رو داریم، طبیعتا بخش قابل توجهی از مخاطبین این دوره که از نتیجه نگرفتن رنج میبرن و با هیچ کتاب و کلاسی ارتباط نگرفتن رو قطعا فراموش نمیکنیم. یکی از دلایل مهمی که یک درس رو چند روزی پیگیری میکنیم و رهاش میکنیم به این دلیله که اصلا ارتباط نمیگیریم با اون منبع آموزشی (مدرس، کتاب، کلاس و ...) در نتیجه خسته و بی انگیزه میشیم. اگر یک منبع آموزشی اصولی طراحی شده باشه، شما رو درک میکنه و از نقطه درستی شروع به آموزش میکنه. در راه ابریشم آلاء، با کلاس پیش نیاز (پیله) تمام کج فهمی ها و مباحث بسیار مقدماتی که از پرسیدنش شاید خجالت بکشید رو از زیر صفر بهتون آموزش میدیم و بعد مراحل و کلاس های دیگر این بسته رو مشاهده میکنید و ناخودآگاه و با لذت به شکل پیوسته به مطالعه درس ادامه میدید.
بزرگترین توهینی که میشه به راه ابریشم کرد اینکه یک منبع دیگه بذاری کنارش و پول اضافی بدی و هیچموقع فرصت نکنی حتی اون منبع اضافی رو نگاه کنی. 7 نوع کلاس کنکور، 3 نوع آزمون کنکوری و 3 نوع رویکرد مشاوره و منتوررینگ در یک دوره. یلحظه به عظمتش فکر کن!
جامع ترین منبع آموزش کنکوری حال حاضر در ایران رو توی دستت داری و غرق در دنیای کلاس ها طبق برنامه مطالعاتی و هزاران تست با تحلیل ویدیویی و ... میشی بعد اگر دوست داشتی هزینه اضافه بکن برای یک منبع آموزشی یا تستی اضافی دیگه!
راه ابریشم آلاء طبق برنامه مطالعاتی و البته براساس تحلیل رفتار و نتایج شما، شخصی سازی میشه؛ فرض کن سر کلاس درس نشستی و استاد همزمان برای هر دانش آموز یک سبک تدریس و تنوع تست رو متناسب با سطحش بهش پیشنهاد میده و مطابق با مشکلاتی که داره راهکار های مشاوره‌ای ارائه میکنه. این بهترین نوع کلاس و سریع ترین و پر بازده ترین کلاس است. اما در کنار همه این موارد،‌ راه ابریشم آلاء مطابق با آزمون آزمایشی سه‌آ به شما برنامه مطالعاتی میده تا با کم ترین استرس و مقایسه سطح پیشرفت خودتون با خودتون، تا روز کنکور همراهتون هست.
منافع مادی دوره های غیررایگان آلاء، صرف نگه‌داری هزاران ساعت محتوای رایگان سایت آلا، توسعه هرچه بیشتر امکانات رایگان و هزینه های خیلی زیاد مجموعه آلاء میشه؛ واسه همین اشتراکی خرید کردن، دریافت رایگان محتوای غیررایگان آلاء از بقیه کانال ها و هر نوع استفاده غیرقانونی از این محصول ها شرعا، قانونا و اخلاقا صحیح نیست و مجموعه آلاء به هیچ عنوان رضایت نخواهد داشت .
خوشبختانه راه ابریشم مسیریه که شما تو هر نقطه جغرافیایی این کره خاکی حضور داشته باشی؛ میتونی از همونجا سفرتو شروع کنی!
محتویات این برنامه‌ی هدفگذاری شده برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر، تو سایت آلاء، به صورت مجازی وجود داره و شما میتونین دانلود کنین...
یعنی دسترسی به صفر تا صد کنکور راه ابریشم فقط با چند کلیک ساده اتفاق میفته و لازم نیست برای استفاده، در مکانی خاص انرژی صرف بشه...
یه مزیت دیگه راه ابریشم آلا هم اینه که اگه تو مبحثی تمرکز کافی نداشتین و نرسیدین بخونین، دوباره میتونین محتوای اون مبحث رو ببینین تا یادگیری ‌تون فرایند کامل شدنش رو طی کنه...