در آلاء، هزاران ساعت فیلم آموزشی باکیفیت و رایگان وجود داره؛ محتوایی کاربردی که آلایی ها رو از هر منبع آموزشی بی‌نیاز کرده.
اما یه نکته‌ای هست؛
آلایی ها نیاز داشتند که میون این همه دوره، سَرگردون نباشن و با یه برنامه و محتوای کاملا منسجمِ کنکوری پیش برن؛ و راه ابریشم آلاء ، یه راه مطمئن و منسجم بود که برای همین هدف به سمت موفقیت کشیده شد.
راه ابریشم آلاء، یک مسیر آموزشی جامع و کامل در دروس تخصصی هست که تا روز کنکور، شما رو همراهی می‌کند.
نگرانی، استرس و گمراهی؛ به دلیل نداشتن آگاهی کافی از مسیر است .
در راه ابریشم، شما تا روز کنکور آگاه به کل مسیر خواهید بود .
راه ابریشم آلاء، ویژه دروس تخصصی
(ریاضیات، زیست شناسی، فیزیک و شیمی)
راه ابریشم آلاء، ویژه دروس تخصصی
(ریاضیات، زیست شناسی، فیزیک و شیمی)
اتفاقات هر فرسنگ (مرحله) از راه ابریشم
پیله (فقط فرسنگ اول) : تمام مباحث مقدماتی و بسیار کاربردی .
درسنامه: یه درسنامه کامل، جامع و بدون حاشیه .
تست آموزشی و مهارتی: مرحله تثبیت ذهنی .
کنکورچه: مرحله ارزیابی خودتون و تسلط در تست‌زنی .
پیش‌آزمون و پس‌آزمون: قلمچی و گزینه‌دو امسال .
سوالات متداول
شمــــا عزیزان
درمورد راه ابریشم
راه ابریشم، بهترین محتوا و مسیر مطالعاتی رو برای یک کنکوری، چه دوازدهمی و چه فارغ التحصیل فراهم کرده و شامل محتوای کاملیه که در قالب سه هفته مطالعاتی باید با اون پیش برید و با مسیری که به دقت ترسیم شده و با تلاشی که انجام میدید شما رو به نقطه مطلوبتون در کنکور میرسونه. بدون تردید کوتاهترین مسیر رو انتخاب کردی، و همسفرت آلاست و این بهترین سفر ما در کنار هم خواهد بود.
پس چه دوازدهمی باشی و چه فارغ‌التحصیلی که حتی چند ساله از درس دور بوده؛ شک نکن در این مسیر تمام نیاز های آموزشی و مهارتی شمارو درنظر گرفتیم و اگر با خودت عهد کردی که بهترین نتیجه ممکن کسب کنی؛ قدم در راه ابریشم، بهترین تصمیمی است که می‌تونستی بگیری .
برای عزیزانی که پایه دهم یا یازدهم هستند، استفاده از دوره های صفرتاصد و کارگاه نکته و تست (که هر دو رایگان در دسترس عموم دانش آموزان قرار داره) برای یادیگری عمیق و تسلط کفایت میکنه و در اولویت قرار داره.
اما اگه این دغدغه و یا اشتیاق رو داری که در یک مسیر حرفه ای، مباحثی از سال تحصیلی خودت که در کنکور مطرح میشه رو داشته باشی و با یه جهتگیری صد در صد کنکوری پیش بری و همچنین درسنامه مرتبی رو دیده و تست های کاملا هدفمندی رو تجربه کرده باشی، راه ابریشم پازلی خواهد بود که در طی یک یا دو سال پیش رو به تدریج روند ارتقای مهارت کنکوری شما رو تکمیل میکنه.
اصلا اهمیتی نداره که در ابتدای حرکت مسیر راه ابریشم؛
در چه سطحی هستیم یا چه ترازی داریم!!!
سال های گذشته درس خوندی یا نخوندی!!!
تو چه مدرسه ای بودی!!!
چه محدودیت هایی داشتی!!!
چون ابزار ها و امکاناتی که راه ابریشم در اختیارت قرار میده؛ همون ویژگی هایی رو داره که رتبه برترهای سال های گذشته همراه خودشون داشتن! منتها امسال آلاء همه رو یکجا جمع و یک مسیر کوتاه براش رسم کرده...
در قالب یک برنامه منعطف و حساب شده!
برای رشد تراز همه کنکوری ها در هر شرایطی!
پس برای شروع این سفر به هیچی لازم نداری جز یک چیز!! پاسخ این سوال!
آیا دوست داری برای رسیدن به هدفت تلاش کنی؟!چقدر؟!
وقتی داریم درباره ی یک مسیر صحبت میکنیم یا بهتره بگیم، یک برنامه هدفگذاری شده؛ کاملا واضح است که ابزار لازم رو در کنارش داریم! مگرنه مسیری که پر از چاله باشه، ما رو در این رقابت با زمان از هدفمون دور میکنه!!
هر فرسنگ راه ابریشم یک بخش یادگیری و ادراک داره به همراه حل مثال های مفهومی لابه لای تدریس مباحث تا همراه استاد با آمادگی ذهنی کامل بری سراغ تسلط روی تست ها!😉
تو سوال قبلی هم بهت گفتم! تو این مسیر لازم نیست هیچی با خودت برداری! همه چی آمادست .آلاء فکر همه جاشو کرده و شما فقط با تمرکز کافی، تعهد به تلاش و از همه مهم‌تر، با خیالی راحت وارد مسیر شو!
خوشبختانه راه ابریشم مسیریه که شما در هر نقطه جغرافیایی این کره خاکی که حضور داشته باشی؛ میتونی از همونجا سفرتو شروع کنی!
محتویات این برنامه ی هدفگذاری شده برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر -با توجه به محدودیت های زمانی ای که یک داوطلب کنکور داره- فقط در سایت آلاء، به صورت مجازی و با ترتیبی که اعلام میشه هفته به هفته تو پروفایلتون منتشر خواهد شد و شما میتونین اون رو دانلود کنین...
یعنی دسترسی به این برنامه فقط با چند تا کلیک ساده اتفاق میفته و لازم نیست برای حضور در مکانی خاص انرژی صرف بشه...
یک مزیت دیگه این هست که اگر در مبحثی تمرکز کافی رو به کار نگرفتین، میتونین مجدد محتوای مربوط به اون مبحث رو تماشا کنین تا یادگیری‌تون فرایند کامل شدنش رو طی کنه ...
برنامه راهبردی راه ابریشم آلاء، بسیار دقیق و منسجم تا روز کنکور چیده شده و تا رسیدن به هدفت یعنی موفقیت در آزمون سراسری میتونی بهش تکیه کنی .
بطور معمول تمام آزمون ها از منظر بودجه بندی، هم پوشانی بالایی دارند و شما در راه ابریشم نیز می‌توانید تا حدود زیادی به بودجه بندی آزمون های دوره‌ای خودتون هم برسید .
فرسنگ های راه ابریشم سه هفته‌ای است و مطابقت بالایی با آزمون گزینه دو خواهد داشت .
پیش آزمون و پس آزمون قلمچی و گزینه دو، از جذاب‌ترین اتفاقات راه ابریشم به حساب میاد .
امروزه، بلعکس این سوال صحیح است.
آموزش آنلاین ویژگی ها و قابلیت هایی رو خواهد داشت که اجرایی شدن این‌ها در شیوه حضوری حتی امکان‌پذیر نیست یا بسیار گران و دشوار است .
آموزش آنلاین به خودی خود هیجان‌انگیز است خصوصا اگر زیرنظر آلاء باشه .
این رو آلایی ها نازنین به خوبی درک میکنند .
این نکته حائز اهمیت است ...
راه ابریشم، مسیری است که آلاء طراحی کرده تا شما رو از مبدا (وضعیت فعلی) به مقصد (هدف شما) برسونه! و قبلا هم صحبت کردیم که چنین مسیری حتما باید یک نقشه داشته باشه تا در نهایت راحت و بدون دردسر و بدون هدر دادن زمان به مقصدمون برسیم...
پس چیزی که در این راه خیلی مهمه و آلاء هم روی اون تاکید داره؛ این هست که مطابق این نقشه که مدت ها برای طراحی‌اش تحقیق و آزمایش انجام شده، گام به گام مسیر رو طی کنیم .
در بازه های سه هفته‌ای راه ابریشم (فرسنگ) با مراحل ادراک، تثبیت، تسلط، ارزیابی و جمع‌بندی کنار هم هستیم تا دغدغه اصلی هممون در بازه های زمانی مختلف سال، مشترک باشه و خیلی زود خودمون رو به اون سطحی که باید باشیم برسونیم .
نگران نباش چون، هر زمان که ثبت نام کنی تا هرزمان که تمایل داشتی میتونی از محتوا و برنامه این دوره استفاده کنی . یه منبع آموزشی همیشه در دسترس.
این دوره برای استفاده شخص شما طراحی شده و استفاده اشتراکی با سایر دوستان به هیچ عنوان صحیح نیست و آلاء رضایت ندارد .
تمام منافع مادی دوره های غیررایگان آلاء تماما صرف نگه‌داری هزاران ساعت محتوای رایگان آلاء، توسعه هرچه بیشتر امکانات رایگان و هزینه های بسیار بالای مجموعه آلاء خواهد شد؛ درنتیجه اشتراکی خرید کردن، دریافت رایگان محتوای غیررایگان آلاء از سایر کانال ها و هرنوع استفاده غیرقانونی از این محصولات شرعا، قانونا و اخلاقا صحیح نیست و مجموعه آلاء به هیچ عنوان رضایت نخواهد داشت .
این محصول به تدریج و در بازه های 3 هفته ای منتشر می شود
هر شاهراهی، نیاز به راه بلد داره. کاروان‌سالار های راه ابریشم آلاء، سفری بسیار لذت بخش را برای شما رقم خواهند زد :)
آلاء، به پشتوانه سال ها فعالیت تخصصی در حوزه آموزش آنلاین ایران و تکیه بر تحلیل روند یادگیری مخاطبان خود، مسیری منحصر‌به‌فرد، هدفمند و منسجم به نام راه ابریشم طراحی کرد تا شما به عنوان یک آلایی با اطمینان خاطر و سرعتی بالاتر، فرسنگ به فرسنگ به هدف خودت نزدیک بشی .