جستجوی دوره‌های رایگان

برای دسترسی به دوره‌های رایگان آلاء در نمایشگرهای کوچک مانند تلفن‌های همراه از نوار جانبی و در نمایشگرهای بزرگ‌تر از نوار بالایی سایت، وارد صفحات نمایش دوره‌های رایگان آلاء شوید. برای جستجوی دقیق‌تر می‌توانید از فیلترهای ویژه این موضوع که در صفحات داخلی قرار داده شده است استفاده کنید. پیوند دانلود فیلم‌ها با سه کیفیت در صفحه هر دوره موجود است. جزوه‌های این دوره‌ها در صورت وجود، یا به صورت رایگان در صفحه فیلم‌ها در دسترس است و یا به صورت محصول در بخش فروشگاه قابل تهیه است. 

مشکلات دانلود

در صورت مشکل در روند دانلود به موارد زیر توجه کنید. هنگام استفاده از سایت آلاء فیلتر شکن غیر فعال باشد. ترجیحا از مرورگر Chrome برای بازدید از سایت و از نرم افزار های مدیریت دانلود IDM برای کامپیوتر و ADM  برای موبایل استفاده کنید. برای دانلود دوره‌های رایگان از طریق IDM میتوانید بر روی کیفیت مورد نظر کلیک راست کرده و آدرس ویدوئو را در IDM در بخش AddURL کپی کرده و دانلود کنید. این روند در مورد محصولات فروشگاهی آلاء با نصب IDM extension بر روی مرورگر قابل انجام است.

محصول‌ چیست؟

"محصول" عنوان تمام دوره‌های ویدئویی و جزوه‌هایی است که برای تهیه آن‌ها باید به فروشگاه آلاء مراجعه کنید. همایش‌های دانلودی آلاء و جزوات برخی دوره‌های رایگان در این بخش قرار دارد.

همایش چیست؟

عموما به دوره‌های جمع بندی مباحث کنکور که در آلاء به صورت دانلودی قرار داده شده همایش گفته می‌شود و می‌توانید این دوره را در بخش محصولات فروشگاه آلاء مشاهده کرده و تهیه نمایید.

همایش‌های آلاء چه مباحثی را پوشش می‌دهند؟

همایش‌های کنکوری آلاء به طور عمده در سه بخش و بر اساس تقویم درسی سال دوازدهم ارائه شده است. همایش گّدار (1+5 پیشین) ویژه جمع بندی کنکوری مباحث نیم سال اول مقطع دوازدهم است که برای آزمون‌های نیم سال اول مدارس نیز کاربرد دارد. همایش تفتان عنوان جمع بندی مباحث کنکوری سال‌های دهم و یازدهم است که بیشترین کاربرد آن برای دوره تابستان و یا ایام اسفند و فروردین ماه است. همایش آرش (طلایی سابق) مخصوص جمع بندی کامل کنکور است و آخرین جمع بندی و آمادگی برای شرکت در کنکور سراسری است و به طور کامل مباحث کنکور ویژه هر موضوع درسی را پوشش می‌دهد. 

چه طور همایش‌های آلاء را تهیه کنم؟

به فروشگاه آلاء مراجعه کنید و یا به طور جزئی‌تر از صفحات زیر استفاده کنید. گدار (همایش جمع بندی نیمسال اول دوازدهم)، تفتان (همایش جمع بندی پایه) و آرش (همایش جمع بندی کامل کنکور) 

آیا هر سال همایش جدیدی تولید می‌شود؟

همایش‌های دانلودی آلاء به موازات دوره‌های رایگان در حال تولید، توسعه، تغییر و تجدید است. در صورت تغییر در کتاب‌های درسی و یا با توجه به کنکورهای برگزار شده، در صورت نیاز به ارتقای همایش‌های موجود، آلاءاقدام به تولید همایش‌های جدید و یا ویرایش دوره‌های موجود می‌کند.

خرید من کجاست؟

محصولات سایت پس از خرید در صفحه کاربری شما دربخش "پروفایل من" قرار می‌گیرد. برای دسترسی صحیح به محصولات خریداری شده حتما اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

کش اپلیکیشن آلاء در اندروید را چگونه پاک کنیم؟

به تنظیمات بروید . سپس بر روی منو برنامه ها بزنید و مجددا برنامه ها را بزنید . در لیست برنامه ها AlaaTV را پیدا کنید . سپس بر روی محل ذخیره بزنید . در انتها بر روی پاک کردن داده زده و سپس تأیید را بزنید تا کش اپلیکیشن آلاء پاک شود